skupiamy się na tym co najważniejsze...

Nasze usługi

Nasze usługi obejmują kilka aspektów, skupiamy się jednak na dostarczeniu kompleksowych rozwiązań związanych z profesjonalną organizacją konferencji, sympozjów
i kongresów oraz różnego rodzaju eventów dla firm w tym tematycznych imprez integracyjnych.

Wysoką jakość naszych usług zapewnia dedykowany Event Manager, który zaplanuje i skoordynuje każdy najmniejszy szczegół związany z realizacją Państwa wydarzenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania i możliwości klienta, tak, by efekt końcowy był satysfakcjonujący dla obu stron.

Konferencje

Do tej pory zrealizowaliśmy setki konferencji, które odznaczał profesjonalizm i perfekcyjne przygotowanie. Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług są rzesze powracających kontrahentów. Niezaprzeczalnym atutem naszej firmy jest zgrany zespół. Wzajemne zaufanie i nastawienie na realizację celu przekłada się na terminowość wykonywanych zleceń i dobrą organizację pracy. Przygotowując ofertę podchodzimy do każdego klienta indywidualnie.

Czytaj więcej

Eventy

Wiemy, że najcenniejszym kapitałem w firmie są ludzie, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz ofert z zakresu integracji i motywacji pracowników. Każda atrakcja jaką proponujemy ma na celu zjednoczenie grupy uczestników poprzez angażujące zajęcia i współpracę. Wszystkie atrakcje, które oferujemy stanowią świetną podstawę do integracji i budowania lepszych relacji w zespole. Na terenie całego kraju podejmujemy się również organizacji koncertów, prezentacji nowych produktów i promocji marki.

Czytaj więcej

Kongresy

Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie organizacji kongresów. Firmy, które nam zaufały cenią sobie elastyczność i szeroki zakres naszej oferty. 25.letnie doświadczenie i bogate zaplecze obiektów konferencyjnych sprawia że sprawnie koordynujemy i realizujemy wszystkie aspekty tego typu wydarzeń, które dla innych bywają nie do przeskoczenia. Współpraca z nami oznacza przede wszystkim komfort spokojnych przygotowań do kongresów również tych prowadzonych na szeroką i międzynarodową skalę.

Czytaj więcej