Jesteśmy dumni z tego co robimy...

Ty też sprawdź nasze możliwości!

Grupa Trip zajmuje się organizacją konferencji, organizacją eventów firmowych oraz organizacją kongresów i sympozjów medycznych. Nasze usługi obejmują kompleksowo cały proces związany z organizacją i obsługą konferencji oraz innych spotkań biznesowych.

Historia firmy ma swój początek 1 lutego 1990 r., kiedy powstało biuro podróży Trip. Ostatnie 25 lat poświęciliśmy na rozwój firmy oraz zdobywanie cennego doświadczenia, które jest teraz naszą przewagą konkurencyjną.

Oprócz organizacji konferencji zajmujemy się również turystyką biznesową oraz indywidualną oraz jesteśmy właścicielami najwyższej klasy hoteli i restauracji w Zakopanem oraz Centralnej Polsce.

Nasze zalety

  • Profesjonalizm 100%

  • Zaangażowanie 100%

  • Nastawienie na klienta 100%

  • Terminowość 100%

Referencje

W trakcie realizacji umowy z Grupą Trip mieliśmy okazję przekonać się o wysokiej jakości świadczonych usług, elastyczności w zakresie dostosowania się do naszych potrzeb i wymagań, jak również o terminowym wykonaniu zleceń

- Procurement Manager , BP Polska

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, elastyczności i wsparcia z Państwa strony.

- Internal communication & Event manager , Sanofi Aventis

Najbardziej cenimy Państwa zespół, który jest niezwykle życzliwy i przyjazny oraz elastycznie reaguje na nasze życzenia i potrzeby, w tym również na nagłe zmiany programu.

- Dyrektor Działu Zakupów i Logistyki , Siemens

Zespół

Magdalena Kędzierska

Biuro Kongresowe

Kierownik Biura Kongresowego oddział Warszawa

Bożena Jakubiak

Dział sprzedaży

Dyrektor działu sprzedaży Grupy Trip

Agnieszka Binkiewicz

Dział eventów

Event manager do zadań specjalnych